Audyt energetyczny

Audyt energetyczny budynku Kraków i okolice

Wielu właścicieli i zarządców budynków przygotowuje je do przeprowadzenia termomodernizacji. W tym celu wykonuje się specjalny audyt energetyczny, który pozwala ustalić najważniejsze parametry techniczne związane z zapotrzebowaniem budynku na ciepło. Na jego podstawie można określić jakie prace modernizacyjne powinny zostać przeprowadzone oraz które spośród możliwych rozwiązań okażą się najbardziej korzystne. Termomodernizacja budynku jest istotną inwestycją, której przeprowadzenie warto powierzyć doświadczonym i profesjonalnym kontrahentom. Nasza firma chętnie pomoże państwu w wykonaniu audytu energetycznego budynków na terenie Krakowa, niezależnie od ich konstrukcji, ilości kondygnacji i sposobu wykorzystania na co dzień. 

Audyt energetyczny czyste powietrze – od Bisolar Energy

By wykonać audyt energetyczny budynku w Krakowie wystarczy zwrócić się po naszą pomoc. Chętnie pomożemy Państwu w przeprowadzeniu audytu w dowolnie wskazanym terminie. Nasze usługi mają na celu określić jakie rozwiązania techniczne, formalne i organizacyjne należy wprowadzić, by dany budynek zaczął lepiej funkcjonować pod kątem energetycznym. Pomożemy określić czy możliwe jest zmniejszenie zapotrzebowania budynku na ciepło i w jaki sposób można zredukować koszty związane z jego ogrzewaniem. 

Dzięki wykonaniu audytu energetycznego zyskują Państwo klarowny i obiektywny opis stanu energetycznego danego budynku. W oparciu o wynik audytu mogą Państwo poszukiwać najlepszych pomysłów na inwestycję energetyczną, która będzie opłacalna. W ten sposób ryzyko wyboru inwestycji nieopłacalnej zostanie wyeliminowane.  

Audyt energetyczny Kraków- zakres wykonywanych usług

Przeprowadzenie audytu energetycznego obejmuje zarówno budynek jak i obecne w nim układy. W naszej firmie rozpoczynamy od sprawdzenia stanu przegród zewnętrznych – przede wszystkim ścian, dachów, stropodachów. Sprawdzamy także poziom izolacji stolarki okiennej w danym budynku. Analizie poddajemy także sposób działania i efektywność instalacji grzewczych, wentylacyjnych, elektrycznych, ciepłej wody użytkowej oraz klimatyzacji. Zawsze bierzemy pod uwagę możliwość zastosowania źródeł odnawialnych, m.in. poprzez montaż kolektorów słonecznych, paneli fotowoltaicznych, różnych typów pomp ciepła, a także urządzeń grzewczych zasilanych biomasą. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu audytu energetycznego dla różnego typu budynków. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy sprawnie i precyzyjnie określą stan energetyczny Państwa budynku oraz zaproponują najlepszy sposób na jego modernizację. Liczy się dla nas przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów, dlatego zawsze proponujemy im najbardziej korzystne z perspektywy finansowej rozwiązania. 

Nasza firma jest gotowa na przyjęcie Państwa zlecenia. Chętnie wykonamy audyt energetyczny budynku w Krakowie, w dogodnym dla Państwa terminie. Pomożemy Państwu określić jaki jest koszt potencjalnej inwestycji, jakie oszczędności pomogą wygenerować wprowadzone zmiany oraz jakie rozwiązania zmieszczą się w zgłoszonych przez Państwa granicach finansowych. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty. 

Zajmujemy się również między innymi instalacjami fotowoltaicznymi w Małopolsce i systemami smart home.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

fotowoltaika kraków dofinansowanie