Fotowoltaika i panele fotowoltaiczne dla firm

W ofercie firmy Bisolar Energy są komercyjne instalacje fotowoltaiczne, dedykowane klientom instytucjonalnym oraz prowadzącym działalność gospodarczą, którzy chcieliby zredukować koszty energii w swoich firmach, a przy okazji zyskać status podmiotu dbającego o środowisko i czyste powietrze. Jeśli pozwolą na to warunki techniczne to możemy zainstalować w widocznym miejscu ekran z podglądem na instalację, pokazującą jak bardzo firma przyczynia się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska.

Fotowoltaika dla firm – Kraków

Koszty utrzymania przedsiębiorstwa są dość wysokie, a wszystko przez duże zużycie prądu. Ciągłe korzystanie z urządzeń, maszyn i komputerów generuje ogromne rachunki za energię, które jednak można ograniczyć. Rozwiązaniem jest fotowoltaika dla firm, dzięki której Twoja działalność stanie się samowystarczalna i uniezależniona od rosnących cen dostaw energii. Montaż paneli to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chcesz:

  • Obniżyć rachunki za prąd – panele wykorzystują energię z promieni słonecznych, dlatego generują bezpłatny prąd. W przypadku dużego zużycia inwestycja zwróci się już w ciągu kilku lat.
  • Zarabiać na nadwyżkach – posiadanie minielektrowni umożliwia bieżące zużycie energii oraz jej magazynowanie. Nadwyżki z instalacji możesz odsprzedać do operatora i zwiększyć tym samym zyski przedsiębiorstwa.
  • Poprawić wizerunek – wielu klientów zwraca uwagę na to czy przedsiębiorstwo prowadzi działalność zgodnie z zasadami ekologii. Fotowoltaika dla firm daje jasny przekaz, że dbasz o środowisko naturalne i stawiasz na ciągły rozwój biznesu.

Dodatkowo możesz zamortyzować wartość inwestycji poprzez skorzystanie z pomocy de minimis oraz wielu form dotacji rządowych i samorządowych wspierających odnawialne źródła energii.

Fotowoltaikę dla firm dobieramy do potrzeb na podstawie analizy profilu energetycznego. Dzięki temu możemy zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku Twojego biznesu. Rozmieszczenie i moc paneli dobieramy do parametrów technicznych budynku i uwarunkowań terenu. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie – zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, podczas którego udzielimy więcej szczegółowych informacji.

 

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

fotowoltaika dla firm kraków