Nasze przykładowe realizacje

Instalacja Kraków – Piaski Wielkie

Instalacja o mocy ponad 9kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja wschód-zachód. Instalacja wykonana z pełną optymalizacją firmy SolarEdge. Panele Polskiej firmy Bruk-Bet w wersji Full Black.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Podgląd instalacji

Instalacja Kraków – Zwierzyniec

Instalacja o mocy prawie 6kWp na budynku mieszkalnym, skierowana w stronę południowo-zachodnią. Częściowe zacienie wymagało zastosowania optymalizacji, tutaj zastosowane optymalizatory mocy SolarEdge.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja Kraków – Kliny

Generator o mocy 5,5kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja wschód-zachód. System optymalizowany daje możliwość podzielenia mniejszej mocy na dwie połacie dachowe. Dodatkowo zwiększone bezpieczeństwo na blaszanym dachu dzięki obniżaniu niepięcia w razie awarii.

Instalacja Wieliczka

Generator o mocy 5,85 kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja południowa. Jedynie system optymalizowany daje możliwość podzielenia mniejszej mocy na siedem połaci dachowych, na udostępnionym monitoringu widać jak pracuje każdy z paneli. Dodatkowo zwiększone bezpieczeństwo na blaszanym dachu dzięki obniżaniu niepięcia w razie awarii.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja okolice Tyńca

Panele fotowoltaiczne o całkowitej mocy 5,12 kWp z możliwością rozbudowy, na budynku mieszkalnym o ekspozycji południowej. Panele Full Black ładnie komponują się z pokryciem dachowym.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja Skawina

Panele fotowoltaiczne o całkowitej mocy 8,25 kWp, na budynku mieszkalnym o ekspozycji południowo-zachodniej. Moduły podzielone na dwie połacie dachowe zamocowane na konstrukcji nienaruszającej pokrycia.

Instalacja Kraków – Prądnik Biały

Panele fotowoltaiczne o mocy ponad 5 kWp, na budynku mieszkalnym skierowane wszystkie na wschód.

Instalacja Kraków – Prądnik Czerwony

Panele fotowoltaiczne o mocy ponad 6 kWp, na budynku mieszkalnym skierowane wszystkie na południe.

Instalacja naziemna okolice Gdowa

Panele fotowoltaiczne o mocy 7,44 kWp, efektywnie ustawione w stronę południa. Konstrukcja wbita w grunt zapewnia stabilność instalacji. Wszystkie urządzenia i kable zabezpieczone przed działaniem wody i szkodliwych warunków atmosferycznych.

Instalacja naziemna okolice Skawiny

Panele fotowoltaiczne o mocy 7,26 kWp, ustawione na skarpie w stronę południa. Konstrukcja wbita w grunt zapewnia stabilność instalacji. Wszystkie urządzenia i kable zabezpieczone przed działaniem wody i szkodliwych warunków atmosferycznych.

Instalacja na dachu płaskim Nowa Huta

Panele fotowoltaiczne o mocy 5,7 kWp, instalacja wykonana na konstrukcji balastowej K2 Systems na dachu płaskim.

Instalacja Kraków – Bieżanów

Panele fotowoltaiczne o mocy 9,62 kWp, moduły Full Black polskiej firmy Bruk Bet Solar

Instalacja Janowice

Panele fotowoltaiczne o mocy 5,3 kWp, na budynku gospodarczym o bardzo dobrej ekspozycji południowej.

Instalacja Piaski

Panele fotowoltaiczne o mocy 5,4 kWp, na płaskim dachu o bardzo dobrej ekspozycji południowej. Wykorzystaliśmy konstrukcję montażową K2 Systems stabilizowaną balastem. Instalacja bez optymalizacji z falownikiem Huawei

Instalacja Michałowice

Panele fotowoltaiczne o mocy 9,92 kWp, na budynku gospodarczym na połaci wschodniej i zachodniej. Zamontowane panele BB ECO Full Black o wysokiej wydajności 19,36%

Instalacja Kleparz

Dwie niezależne instalacje obok siebie na dachu krytym blachą trapezową. Jednofazowa o mocy 3,45 kWp i trójfazowa o mocy 5,2 kWp skierowane w stronę południową z falownikiem i optymalizacją firmy SolarEdge.

Instalacja Ujazd

Panele fotowoltaiczne o sumarycznej mocy 9,92 kWp, na dachu krytym dachówką karpiówką z pięknymi łukami i wykończeniami. Wykorzystaliśmy konstrukcję montażową K2 Systems na południowej i zachodniej połaci dachu.

Instalacja Bieżanów

Panele fotowoltaiczne o mocy 6,2 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej wschodniej. Zamontowaliśmy falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne JA Solar Full Black.

Instalacja Nielepice

Panele fotowoltaiczne o mocy prawie 6 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej. Zamontowaliśmy falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne Full Black Q. Cells

Instalacja Kryspinów

Panele fotowoltaiczne o mocy prawie 6 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej rozmieszczone na dwóch połaciach. Zamontowaliśmy falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne Full Black Q. Cells

Instalacja Wrząsowice

Panele fotowoltaiczne o mocy 6,8 kWp. Zamontowany falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne JA Solar.

Instalacja Wieliczka

Panele fotowoltaiczne o mocy 4 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej. Zamontowaliśmy falownik firmy Fronius i panele fotowoltaiczne JA Solar.

Instalacja Dąbrowa

Panele fotowoltaiczne o mocy 6,16 kWp, na dachu budynku gospodarczego. Zamontowaliśmy falownik firmy Huawei i panele fotowoltaiczne SHARP. Instalacja jest częściowo optymalizowana dla ograniczenia negatywnego wpływu zacieniania.

Instalacja Winiary

Panele fotowoltaiczne o mocy 4,65 kWp, na dachu pokrytym blachodachówką. Zamontowaliśmy falownik firmy Huawei i panele fotowoltaiczne JA Solar.

Instalacja Nielepice

Panele fotowoltaiczne wyprodukowane w Polsce, firmy Bruk-Bet Solar o sumarycznej mocy 5,7 kWp. Instalacja wykorzystuje mikrofalowniki IQ7 Enphase z gwarancją 25 lat. Mikroinwertery Enphase są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości, niezawodności i możliwości dowolnej rozbudowy instalacji.

Instalacja Kliny

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy 6,56 kWp. Częściowo optymalizowana ze względu na występujące okresowo zacienienia. Do wykonania tego systemu wykorzystaliśmy falownik Huawei, moduły JA Solar oraz optymalizatory Tigo.

Instalacja Rusocice

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 5,52 kWp, zamontowana na południowej połaci dachu.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

panele fotowoltaiczne na dachu domu