Nasze przykładowe realizacje

Instalacja Piaski

Instalacja o mocy ponad 9kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja wschód-zachód. Instalacja wykonana z pełną optymalizacją firmy SolarEdge. Panele Polskiej firmy Bruk-Bet w wersji Full Black.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Podgląd instalacji

Instalacja Zwierzyniec

Instalacja o mocy prawie 6kWp na budynku mieszkalnym, skierowana w stronę południowo-zachodnią. Częściowe zacienie wymagało zastosowania optymalizacji, tutaj zastosowane optymalizatory mocy SolarEdge. 

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja na południu Krakowa

Generator o mocy 5,5kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja wschód-zachód. System optymalizowany daje możliwość podzielenia mniejszej mocy na dwie połacie dachowe. Dodatkowo zwiększone bezpieczeństwo na blaszanym dachu dzięki obniżaniu niepięcia w razie awarii.

Instalacja pod Krakowem

Generator o mocy 5,85 kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja południowa. Jedynie system optymalizowany daje możliwość podzielenia mniejszej mocy na siedem połaci dachowych, na udostępnionym monitoringu widać jak pracuje każdy z paneli. Dodatkowo zwiększone bezpieczeństwo na blaszanym dachu dzięki obniżaniu niepięcia w razie awarii.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja pod Krakowem

Panele fotowoltaiczne o całkowitej mocy 5,12 kWp z możliwością rozbudowy, na budynku mieszkalnym o ekspozycji południowej. Panele Full Black ładnie komponują się z pokryciem dachowym.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja pod Krakowem

Panele fotowoltaiczne o całkowitej mocy 8,25 kWp, na budynku mieszkalnym o ekspozycji południowo-zachodniej. Moduły podzielone na dwie połacie dachowe zamocowane na konstrukcji nienaruszającej pokrycia.

Instalacja pod Krakowem

Panele fotowoltaiczne o mocy ponad 5 kWp, na budynku mieszkalnym skierowane wszystkie na wschód.

Instalacja w Krakowie

Panele fotowoltaiczne o mocy ponad 6 kWp, na budynku mieszkalnym skierowane wszystkie na południe.

Instalacja naziemna pod Krakowem

Panele fotowoltaiczne o mocy 7,44 kWp, efektywnie ustawione w stronę południa. Konstrukcja wbita w grunt zapewnia stabilność instalacji. Wszystkie urządzenia i kable zabezpieczone przed działaniem wody i szkodliwych warunków atmosferycznych.

Instalacja naziemna pod Krakowem

Panele fotowoltaiczne o mocy 7,26 kWp, ustawione na skarpie w stronę południa. Konstrukcja wbita w grunt zapewnia stabilność instalacji. Wszystkie urządzenia i kable zabezpieczone przed działaniem wody i szkodliwych warunków atmosferycznych.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

panele fotowoltaiczne na dachu domu