Nasze przykładowe realizacje

Instalacja Kraków – Piaski Wielkie 9 kWp

Instalacja o mocy ponad 9kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja wschód-zachód. Instalacja wykonana z pełną optymalizacją firmy SolarEdge. Panele Polskiej firmy Bruk-Bet w wersji Full Black.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Podgląd instalacji

Instalacja Nielepice 5,7 kWp

Panele fotowoltaiczne wyprodukowane w Polsce, firmy Bruk-Bet Solar o sumarycznej mocy 5,7 kWp. Instalacja wykorzystuje mikrofalowniki IQ7 Enphase z gwarancją 25 lat. Mikroinwertery Enphase są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości, niezawodności i możliwości dowolnej rozbudowy instalacji.

Instalacja Nielepice 6 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy prawie 6 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej. Zamontowaliśmy falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne Full Black Q. Cells

Instalacja Ujazd 9,92 kWp

Panele fotowoltaiczne o sumarycznej mocy 9,92 kWp, na dachu krytym dachówką karpiówką z pięknymi łukami i wykończeniami. Wykorzystaliśmy konstrukcję montażową K2 Systems na południowej i zachodniej połaci dachu.

Instalacja Kliny 6,56 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy 6,56 kWp. Częściowo optymalizowana ze względu na występujące okresowo zacienienia. Do wykonania tego systemu wykorzystaliśmy falownik Huawei, moduły JA Solar oraz optymalizatory Tigo.

Instalacja Piaski 5,4 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 5,4 kWp, na płaskim dachu o bardzo dobrej ekspozycji południowej. Wykorzystaliśmy konstrukcję montażową K2 Systems stabilizowaną balastem. Instalacja bez optymalizacji z falownikiem Huawei

Instalacja naziemna okolice Skawiny 7,26 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 7,26 kWp, ustawione na skarpie w stronę południa. Konstrukcja wbita w grunt zapewnia stabilność instalacji. Wszystkie urządzenia i kable zabezpieczone przed działaniem wody i szkodliwych warunków atmosferycznych.

Instalacja Kraków – Zwierzyniec 6 kWp

Instalacja o mocy prawie 6kWp na budynku mieszkalnym, skierowana w stronę południowo-zachodnią. Częściowe zacienie wymagało zastosowania optymalizacji, tutaj zastosowane optymalizatory mocy SolarEdge.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja Kraków – Kliny 5,5 kWp

Generator o mocy 5,5kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja wschód-zachód. System optymalizowany daje możliwość podzielenia mniejszej mocy na dwie połacie dachowe. Dodatkowo zwiększone bezpieczeństwo na blaszanym dachu dzięki obniżaniu niepięcia w razie awarii.

Instalacja Wieliczka 5,85 kWp

Generator o mocy 5,85 kWp na budynku mieszkalnym, ekspozycja południowa. Jedynie system optymalizowany daje możliwość podzielenia mniejszej mocy na siedem połaci dachowych, na udostępnionym monitoringu widać jak pracuje każdy z paneli. Dodatkowo zwiększone bezpieczeństwo na blaszanym dachu dzięki obniżaniu niepięcia w razie awarii.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja okolice Tyńca 5,12 kWp

Panele fotowoltaiczne o całkowitej mocy 5,12 kWp z możliwością rozbudowy, na budynku mieszkalnym o ekspozycji południowej. Panele Full Black ładnie komponują się z pokryciem dachowym.

Jest możliwość zobaczenia jak pracuje ta instalacja, częściowy monitoring jest udostępniony publicznie. Kontakt

Instalacja Skawina 8,25 kWp

Panele fotowoltaiczne o całkowitej mocy 8,25 kWp, na budynku mieszkalnym o ekspozycji południowo-zachodniej. Moduły podzielone na dwie połacie dachowe zamocowane na konstrukcji nienaruszającej pokrycia.

Instalacja Kraków – Prądnik Biały 5 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy ponad 5 kWp, na budynku mieszkalnym skierowane wszystkie na wschód.

Instalacja Kraków – Prądnik Czerwony 6 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy ponad 6 kWp, na budynku mieszkalnym skierowane wszystkie na południe.

Instalacja naziemna okolice Gdowa 7,44 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 7,44 kWp, efektywnie ustawione w stronę południa. Konstrukcja wbita w grunt zapewnia stabilność instalacji. Wszystkie urządzenia i kable zabezpieczone przed działaniem wody i szkodliwych warunków atmosferycznych.

Instalacja na dachu płaskim Nowa Huta 5,7 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 5,7 kWp, instalacja wykonana na konstrukcji balastowej K2 Systems na dachu płaskim.

Instalacja Kraków – Bieżanów 9,62 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 9,62 kWp, moduły Full Black polskiej firmy Bruk Bet Solar

Instalacja Janowice 5,3 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 5,3 kWp, na budynku gospodarczym o bardzo dobrej ekspozycji południowej.

Instalacja Michałowice 9,92 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 9,92 kWp, na budynku gospodarczym na połaci wschodniej i zachodniej. Zamontowane panele BB ECO Full Black o wysokiej wydajności 19,36%

Instalacja Kleparz 3,45 kWp oraz 5,2 kWp

Dwie niezależne instalacje obok siebie na dachu krytym blachą trapezową. Jednofazowa o mocy 3,45 kWp i trójfazowa o mocy 5,2 kWp skierowane w stronę południową z falownikiem i optymalizacją firmy SolarEdge.

Instalacja Bieżanów 6,2 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 6,2 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej wschodniej. Zamontowaliśmy falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne JA Solar Full Black.

Instalacja Kryspinów 6 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy prawie 6 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej rozmieszczone na dwóch połaciach. Zamontowaliśmy falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne Full Black Q. Cells

Instalacja Wrząsowice 6,8 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 6,8 kWp. Zamontowany falownik firmy SolarEdge z optymalizacją i panele fotowoltaiczne JA Solar.

Instalacja Wieliczka 4 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 4 kWp, na dachu o dobrej ekspozycji południowej. Zamontowaliśmy falownik firmy Fronius i panele fotowoltaiczne JA Solar.

Instalacja Dąbrowa 6,16 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 6,16 kWp, na dachu budynku gospodarczego. Zamontowaliśmy falownik firmy Huawei i panele fotowoltaiczne SHARP. Instalacja jest częściowo optymalizowana dla ograniczenia negatywnego wpływu zacieniania.

Instalacja Winiary 4,65 kWp

Panele fotowoltaiczne o mocy 4,65 kWp, na dachu pokrytym blachodachówką. Zamontowaliśmy falownik firmy Huawei i panele fotowoltaiczne JA Solar.

Instalacja Rusocice 5,52 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 5,52 kWp, zamontowana na południowej połaci dachu.

Instalacja Chałupki 5,44 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 5,44 kWp, zamontowana na południowej połaci dachu. Zastosowany falownik i optymalizatory mocy SolarEdge

Instalacja Zdzięsławice 6,5 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 6,5 kWp, polskiej firmy Bruk-Bet Solar. Optymalizowany system SolarEdge.

Instalacja Wadów 5 kWp

Instalacja z panelami fotowoltaicznymi JA Solar wyeksponowanymi na południe o sumarycznej mocy 5 kWp.

Instalacja Bieżanów 6,4 kWp

Instalacja fotowoltaiczna na modułach Q.Cells w wersji full black, konstrukcja montażowa K2 Systems oraz system fotowoltaiczny SolarEdge z optymalizacją.

Instalacja Gdów 5,5 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 5,52 kWp, zamontowana na południowej połaci dachu. Falownik Huawei wraz z panelami fotowoltaicznymi JA Solar.

Instalacja Bolechowice 6,3 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 6,3 kWp, zamontowana na dwóch południowych połaciach dachu. Instalacja optymalizowana, system SolarEdge i panele fotowoltaiczne polskiej firmy Bruk-Bet. Wysokiej klasy konstrukcja montażowa K2 Systems.

Instalacja Cechowa 7,56 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o sumarycznej mocy paneli 7,56 kWp, wykonana została na wszystkich komponentach firmy SolarEdge na południowej połaci dachu. Warto zaznaczyć, że została tutaj zastosowana technologia inteligentnych modułów solarnych wraz ze zintegrowanymi optymalizatorami mocy.

Instalacja Opoczno 5,6 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy szczytowej wynoszącej 5,6 kWp. W poniższej realizacji zamontowano panele fotowoltaiczne firmy JA Solar oraz Optymalizatory Mocy wraz z Falownikiem od SolarEdge. Całość została wykonana na dedykowanej konstrukcji wsporczej dla blachy trapezowej.

Instalacja Tomaszkowice 5,2 kWp

Instalacja fotowoltaiczna w pełni wykonana na podzespołach firmy SolarEdge o zainstalowanej mocy szczytowej 5,2 kWp.
System fotowoltaiczny został zrealizowany na konstrukcji wsporczej K2 Systems 

Instalacja Aleksandrowice 9,7 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o szczytowej mocy paneli 9,7 kWp. Projekt zrealizowany został na modułach firmy Viessmann wraz z Optymalizatorami mocy i Falownikiem firmy SolarEdge. Całość zaimplementowana została na konstrukcji balastowej K2 Systems.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.