Świadectwo charakterystyki energetycznej

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku Kraków

Od 28 kwietnia 2023 obowiązkowe jest dysponowanie świadectwem energetycznym. Dotyczy ono zarówno nowo wybudowanych domów i budynków z wieloma lokalami mieszkalnymi, jak również starszych domów i bloków. Świadectwo charakterystyki energetycznej to dokument, który określa jakość termiczną danego lokalu. Kopia świadectwa będzie musiała zostać dołączona do dokumentacji po ukończeniu budowy, bądź do wniosku o użytkowanie w przypadku najmu lub sprzedaży. Nasza firma specjalizuje się w audycie energetycznym budynków mieszkalnych i komercyjnych. Naszym Klientom oferujemy świadectwo energetyczne budynku, które możemy wystawić dla wszystkich nieruchomości na terenie Krakowa. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej małopolska – pomoc Bisolar Energy

Chętnie pomożemy Państwu w wykonaniu audytu energetycznego, w oparciu o który przygotujemy dedykowane dla danego budynku świadectwo energetyczne. Wystawiamy dokumenty o terminie ważności do 10 lat, pod warunkiem, że przez ten czas nie zostanie wykonana żadna modernizacja instalacji energetycznej lub nowe systemy izolacji. Dotyczy to m.in. wymiany stolarki okiennej, wymiany urządzeń grzewczych lub wprowadzenia dodatkowych warstw izolacyjnych w ścianach lub dachu. 

Wydawane przez nas świadectwo energetyczne budynku jest usługą dedykowaną zarówno dla Klientów prywatnych jak i przedsiębiorców, zarządców nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni. Wszystkim potencjalnym Klientom oferujemy konkurencyjne warunki cenowe, możliwość szybkiego wykonania całej usługi oraz natychmiastowe wystawienia świadectwa charakterystyki energetycznej. 

Świadectwo charakterystyki energetycznej Kraków i okolice

Świadectwo charakterystyki energetycznej nazywane jest również paszportem energetycznym. Zawiera ono wszelkie istotne dane dotyczące zapotrzebowania budynku na energię, potrzebną do jego sprawnego funkcjonowania do celów mieszkalnych. Obejmuje między innymi takie informacje jak: sposób ogrzewania i wentylacji budynku, sposób ogrzewania wody, stan klimatyzacji i systemu oświetleniowego, źródła pochodzenia energii, stopień emisji dwutlenku węgla przez dany budynek. 

Dzięki posiadaniu świadectwa charakterystyki energetycznej będą Państwo świadomi możliwości związanych z modernizacją termiczną budynku w przyszłości. Dla wielu Klientów wykonany przez nas audyt i uzyskane świadectwo są punktem wyjścia do wprowadzenia takich zmian. 

Optymalizacja kosztów związanych z użytkowaniem energii staje się obecnie faktem. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu wielu odbiorców z małopolski, w tym z Krakowa i okolic, którym oferujemy możliwość szybkiego i sprawnego wystawienia świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz umówienia daty wykonania usługi. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz przedstawimy najważniejsze zasady wystawiania świadectwa energetycznego budynku.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

fotowoltaika kraków dofinansowanie