Fotowoltaika - Dofinansowanie, Dotacje

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii to najprostszy sposób, aby obniżyć rachunki za prąd i przyczynić się do ochrony środowiska. Mimo że fotowoltaika zyskuje na popularności, to nie wszyscy mogą pozwolić sobie na sfinansowanie takiej inwestycji. Na szczęście z pomocą przychodzą różnorodne programy, dzięki którym można otrzymać dofinansowanie na instalację fotowoltaiczną. Mogą z nich korzystać klienci indywidualni, właściciele firm oraz rolnicy, którzy chcą inwestować w odnawialne źródła energii.

Dotacje na fotowoltaikę – Kraków

Inwestorzy mają do dyspozycji wiele programów rządowych, unijnych i regionalnych. Wybór najkorzystniejszej opcji dofinansowania może być sporym wyzwaniem, dlatego oferujemy pomoc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Na podstawie analizy profilu energetycznego oraz indywidualnego zapotrzebowania, doradzimy z której dotacji najlepiej skorzystać, a także pomożemy w załatwieniu niezbędnych formalności. Obecnie na terenie Krakowa i województwa małopolskiego działa kilka programów, które wypłacają środki na pokrycie kosztów inwestycji w fotowoltaikę:

  • „Mój prądu” – możliwość uzyskania 5000 zł na montaż instalacji.
  • „Czyste powietrze” – dofinansowanie na termomodernizację budynków.
  • „Energia Plus” – dotacja dla przedsiębiorstw, która może pokryć 85% kosztów inwestycji.
  • Ulga podatkowa – możliwość odliczenia od podatku dochodowego kosztów montażu fotowoltaiki,
  • Kredyt – niskooprocentowana pożyczka udzielana na preferencyjnych zasadach.

Otrzymana dotacja może zostać wypłacona w formie bezzwrotnej pomocy, jeżeli zostaną spełnione określone warunki. Decydując się na współpracę z Bisolar Energy, otrzymasz pełne wsparcie w znalezieniu najlepszej opcji dofinansowania i nie będziesz musiał się martwić o skomplikowane formalności.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura w Krakowie. Kompleksowo zajmiemy się opracowaniem projektu fotowoltaiki, uzyskaniem środków inwestycyjnych oraz montażem paneli.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

fotowoltaika kraków dofinansowanie