Fotowoltaika i panele fotowoltaiczne dla domu

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych korzystających ze statusu prosumentów. Dzięki uproszczonym procedurom przyłączania do sieci energetycznej, każdy może uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej, a przy okazji zadbać o środowisko i zostać producentem czystej energii.

Fotowoltaika dla domu – wymierne korzyści

Zamontowanie paneli fotowoltaicznych w obrębie budynku mieszkalnego pozwala cieszyć się darmowym prądem ze źródeł energii odnawialnej. Taką instalację można umieścić na dachu domu, ścianie lub na gruncie – wszystko zależy od możliwości technicznych oraz parametrów nieruchomości. Fotowoltaika dla domu to najprostszy sposób, aby znacznie obniżyć koszty utrzymania budynku. Wśród zalet takiego rozwiązania można jeszcze wymienić:

– Oszczędność – inwestycja w całości zwróci się już po kilku latach.

– Dbałość o środowisko – korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest w pełni ekologiczne i redukuje emisję dwutlenku węgla.

– Samowystarczalność – decydując się na fotowoltaikę dla domu, nie trzeba się martwić o rosnące ceny dostaw prądu.

Warto również pamiętać, że panele czerpią energię z promieni słonecznych nawet w pochmurne dni. Nie musisz więc się obawiać, że z powodu małego nasłonecznienia, fotowoltaika dla domu przestanie generować prąd. Instalację możemy zamontować zarówno na nowopowstałych budynkach, jak i już zamieszkałych nieruchomościach. W przyszłości można rozbudować fotowoltaikę o nowe ogniwa, a kolejną korzyścią jest to, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na inwestycję.

Wykonujemy projekt dla każdego klienta indywidualnie biorąc pod uwagę zapotrzebowanie na energię, ekspozycję, nasłonecznienie w danym rejonie i możliwości techniczne. Dobieramy optymalne rozwiązania i odpowiednie zabezpieczenia. Możemy wykonać wizualizację przed wykonaniem instalacji. Wstępną wycenę i przykładowe uzyski możemy przygotować na podstawie adresu (na podstawie zdjęć satelitarnych) do dokładnej wyceny i realizacji będziemy potrzebowali zobaczyć miejsce przeznaczone pod panele i instalację elektryczną. Zachęcamy do umówienia się niezobowiązujące bezpłatne spotkanie. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie i tu nasi specjaliści udzielą wyczerpujących informacji na temat fotowoltaiki dla domu i korzyści wynikających z energii odnawialnej. Zapraszamy do kontaktu.

MONITORING

Monitorujemy każdą wykonaną przez nas instalacje, jak również udostępniamy naszym klientom możliwość samodzielnej kontroli wydajności systemu, poprawności działania oraz statystyk produkcji energii.

fotowoltaika dla domu kraków
SolarEdge monitoring

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

panele fotowoltaiczne na domu