Domowe ładowarki do aut elektrycznych

Domowe ładowarki do aut elektrycznych – Kraków: Bisolar Energy

domowe ładowarki do aut elektrycznychElektromobilność powoli wkracza na rynek motoryzacyjny, zwłaszcza do zatłoczonych aglomeracji, gdzie samochody z silnikami elektrycznymi lub hybrydowymi mogą ograniczyć wyraźnie nadmierną emisję spalin i przyczynić się do uzyskania lepszej jakości powietrza.

Wraz z rosnącym popytem na samochody elektryczne i hybrydowe, rośnie także potrzeba posiadania nowoczesnych ładowarek oraz stacji ładujących dla tych pojazdów. Dzięki domowym ładowarkom do aut elektrycznych Wallbox, właściciele aut elektrycznych mogą zyskać niezależność od zewnętrznych stacji, oferujących ładowanie baterii samochodowych. Ładowarki Wallbax mogą być używane zarówno w domach, jak i na terenie przedsiębiorstw.

Wallbox Kraków – ładowarki idealne dla Twoich potrzeb

Szeroka gama dostępnych konfiguracji domowych ładowarek do aut elektrycznych powoduje, że z łatwością możemy je dobrać do Twoich potrzeb. Ładowarki Wallbox umożliwiają szybkie i ekonomiczne ładowanie samochodów elektrycznych i hybrydowych, bez zbędnej nadprodukcji energii elektrycznej, a co za tym idzie – bez obawy o prywatny czy firmowy budżet. Oferowane przez nas ładowarki można odłączyć od prądu i uruchamiać tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Łatwy montaż i obsługa ładowarek Wallbox

Ładowarki domowe Wallbox oferujemy wraz pakietem akcesoriów niezbędnych do montażu – nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia, aby samodzielnie zainstalować w domu taką ładowarkę. Oczywiście, w razie potrzeby, nasi fachowcy chętnie pomogą zamontować urządzenie w wybranym przez klienta miejscu.

Domowe ładowarki do aut elektrycznych, które oferujemy w Krakowie, to sprawdzone urządzenia, które polecamy zarówno do zastosowania w domu, jak i w firmie. Każdą ładowarkę Wallbox dostarczamy z kartą gwarancyjną, instrukcją obsługi oraz śrubami montażowymi, dzięki którym urządzenie może być zainstalowane na ścianie lub panelu montażowym. Obsługa ładowarek Wallbox jest niezwykle intuicyjna – wystarczy kilka kliknięć i możemy bezpiecznie oddalić się od samochodu, bo resztę ładowarka zrobi za nas.

Sprawdź ofertę urządzeń Wallbox i wybierz swoje urządzenie

Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy szczegółowo omówią cechy ładowarki o konkretnych parametrach. Wystarczy, że powiesz nam, do jakiego samochodu potrzebujesz stacji ładującej, a my pomożemy dobrać najlepszą ładowarkę Wallbox dla Ciebie.

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

fotowoltaika kraków dofinansowanie