Smart home

Bisolar Energy – instalacje smart home w Krakowie

smart home KrakówW nowoczesnych domach budowanych obecnie właściciele nieruchomości planują wiele systemów ułatwiających codzienne życie – wentylację mechaniczną, zasłony okienne wewnętrzne i zewnętrzne, skonfigurowane oświetlenie, klimatyzację, system nagłośnienia, zdalnie sterowane bramy garażowe, monitoring, automatyczne nawadnianie ogrodu, etc. Wszystkie te udogodnienia zwiększają komfort życia mieszkańców nieruchomości i wpływają na ich wyższe poczucie bezpieczeństwa, a także na większe oszczędności w codziennym użyciu energii i surowców.

Jednak dopiero połączenie wszystkich tych systemów w jedną spójną tkankę smart home powoduje, że życie staje się o wiele prostsze.

Jak działa instalacja smart home?

Innowacyjne rozwiązania technologiczne pozwalają nam dziś tworzyć zaawansowane, bezprzewodowe systemy zarządzania budynkiem, czyli inteligentne domy. To sieć czujników i detektorów wraz z połączoną z nimi instalacją – sensory pobierają, przetwarzają i przekazują informacje do układu wykonawczego, który z kolei podejmuje odpowiednie, zaprogramowane działania w naszym domu, np. gasi światło, zamyka bramę, włącza muzykę w danym pokoju itp.

Nasi klienci decydują się na system smart home w Krakowie przede wszystkim po to, aby uwolnić się od rutynowych czynności koniecznych do obsługi nieruchomości. Inteligentny dom to nieoceniona pomoc w sterowaniu urządzeniami, dzięki czemu domownicy nie muszą się przemieszczać – z jednego pomieszczenia mogą decydować o tym, co uruchomić w pomieszczeniu obok.

W Bisolar Energy projektujemy inteligentne domy, które działają w sposób zautomatyzowany i samodzielny, sterując urządzeniami w domu zgodnie z aktywnościami jego mieszkańców. Nasi klienci mogą zarządzać zadaniami całego systemu smart home przy użyciu wyłącznie jednego urządzenia.

Zalety inteligentnego domu

Systemy smart home są spersonalizowane w taki sposób, że idealnie dopasowują się do indywidualnych potrzeb użytkowników. Instalacja rejestruje i zapamiętuje w jakich godzinach najczęściej przebywam w domu, jakiej słuchamy muzyki i których punktów świetlnych używamy w pomieszczeniach. To sprytna technologia, dzięki której mniej czasu trzeba poświęcać domowym obowiązkom.

Instalacje inteligentnego domu pomagają użytkownikom zmniejszyć zużycie energii elektrycznej – zoptymalizowane zarządzanie nieruchomością, dzięki smart home, pozwala poprawić jakość środowiska naturalnego i obniżyć koszty eksploatacji budynku.

W przypadku dłuższej nieobecności (np. podczas urlopu lub służbowych wyjazdów) inteligentny dom wpływa na nasze poczucie bezpieczeństwa – możliwość symulowania naszej obecności w domu poprzez zapalone światła oraz zaawansowany system alarmowy pomoże nam chronić nieruchomość przed intruzami.

A dzięki możliwości sterowania systemem z poziomu telefonu, sytuację w domu można kontrolować o każdej porze, z dowolnego miejsca na świecie.

Zajmujemy się również instalacją fotowoltaiczną w Małopolskim, wykonujemy audyty energetyczne. Sprawdź naszą pozostałą ofertę.

 

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

fotowoltaika kraków dofinansowanie