O firmie

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijająca się firmą. Naszą siłą jest doświadczona załoga, doskonale znająca zagadnienia związane z fotowoltaiką. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę i umiejętności, poniżej najważniejsze z nich zakończone egzaminem. Certyfikaty zdobywaliśmy u czołowych producentów falowników takich jak SolarEdge, Huawei, Fronius czy Afore. Szkolimy się również z zakresu budowy i montażu konstrukcji nośnych pod panele fotowoltaiczne głównie K2 Systems, Keno, Baywa i wielu innych. Jednym z celów naszej firmy jest ciągłe zdobywanie coraz większej wiedzy i doświadczenia w temacie fotowoltaiki.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, zabezpieczające Państwa podczas prowadzenia przez nas prac związanych realizacją zlecenia (OC Egro Hestia). Ubezpieczenie OC pozwoli Państwu w spokoju przyglądać się powstającej instalacji.

       Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy wiele opcji wybierając tą najbardziej korzystną dla klienta. Bardzo dużą wagę kładziemy na jakość wykonania, wykorzystujemy wyłącznie nowe podzespoły, konstrukcje i okablowanie. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, dbamy o to by wszystko było wykonane zgodnie z zasadami i normami projektowymi oraz używamy nowych wysokiej jakości zabezpieczeń. Dobieramy odpowiednią jakość i przekrój przewodów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą instalacji domowych i firmowych oraz do działu Wiedza w którym można zobaczyć nasze przykładowe realizacje.

Certyfikat energetyczny
Certyfikat energetyczny
Certyfikat UDT
Certyfikat UDT

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

panele fotowoltaiczne na dachu domu