O firmie

Jesteśmy dynamiczną firmą, której największą siłą jest doświadczona załoga, doskonale znająca zagadnienia związane z fotowoltaiką. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę i umiejętności, poniżej najważniejsze z nich zakończone egzaminem. Certyfikaty zdobywaliśmy u czołowych producentów falowników takich jak SolarEdge, Huawei, Fronius.

       Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy wiele opcji wybierając tą najbardziej korzystną dla klienta. Bardzo dużą wagę kładziemy na jakość wykonania, wykorzystujemy wyłącznie nowe podzespoły, najtrwalsze konstrukcje i certyfikowane okablowanie dedykowane dla instalacji fotowoltaicznych. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i trwałość, dbamy o to by wszystko było wykonane zgodnie z zasadami i normami projektowymi oraz używamy wyłącznie wysokiej jakości zabezpieczeń. Dobieramy odpowiednią jakość i przekrój przewodów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą instalacji domowych i firmowych oraz do działu Wiedza w którym można zobaczyć nasze przykładowe realizacje.

Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
sep
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
sep
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
fgaz
pompy ciepła
pompy ciepła
fgaz uprawnienia kraków

Certyfikowani instalatorzy GoodWe PLUS+

Dzięki uzyskaniu certyfikacji mamy możliwość przedłużania gwarancji z 5 do 10 lat bez dodatkowych kosztów dla wszystkich sieciowych inwerterów marki GoodWe (XS, DNS oraz SDT G2 do mocy 20kW)

GoodWe PLUS certyfikowani instalatorzy

Certyfikowani instalatorzy SolarEdge

Uprawnienia uzyskane na zaawansowanych szkoleniach oraz doświadczenie w montażu systemów SolarEdge dają nam możliwość serwisowania systemów fotowoltaicznych zbudowanych na podzespołach tej marki.

Optymalizator mocy SolarEdge logo

Akredytacja SUNPOWER

Dzięki certyfikatowi mamy prawo oferować dodatkową gwarancję na serwis Maxeon Solar Technologies, obok standardowej 25-letniej gwarancji na produkt i moc.

SunPower_Advantage_Installer_Basic_Vertical
24
4
coch
15
3
smart logger
13
21
29
36
42
Certyfikat Fibaro instalator
certyfikat heat-on
10
16
8
6
Victron Energy certifikat
17
22
30
37
40
coch
coch
certyfikat klima
26
18
24
9
11
19
27
31
38
41
Alpha Innotec instalator certyfikat
sp
certyfikat SunPower AC Enphase
25
14
GoodWe plus
7
12
20
28
2
35
39
Fusion Solar
coch instalator certyfikat
certyfikat Victron Energy magazyny energii