O firmie

Jesteśmy dynamiczną firmą, której największą siłą jest doświadczona załoga, doskonale znająca zagadnienia związane z fotowoltaiką. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających naszą wiedzę i umiejętności, poniżej najważniejsze z nich zakończone egzaminem. Certyfikaty zdobywaliśmy u czołowych producentów falowników takich jak SolarEdge, Huawei, Fronius.

       Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i rozpatrujemy wiele opcji wybierając tą najbardziej korzystną dla klienta. Bardzo dużą wagę kładziemy na jakość wykonania, wykorzystujemy wyłącznie nowe podzespoły, najtrwalsze konstrukcje i certyfikowane okablowanie dedykowane dla instalacji fotowoltaicznych. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo i trwałość, dbamy o to by wszystko było wykonane zgodnie z zasadami i normami projektowymi oraz używamy wyłącznie wysokiej jakości zabezpieczeń. Dobieramy odpowiednią jakość i przekrój przewodów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą instalacji domowych i firmowych oraz do działu Wiedza w którym można zobaczyć nasze przykładowe realizacje.

Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
Bisolar Energy Krakow certyfikaty
24
4
15
3
5
13
21
29
23
10
16
8
6
17
22
30
26
18
24
9
11
19
27
31
25
14
7
12
20
28
2

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

panele fotowoltaiczne na dachu domu