Zestawy fotowoltaiczne z montażem

Zestaw GoodWe 3,3 kWp z montażem

Zestaw GoodWe 3,3 kWp z montażem

Wysokiej klasy zestaw fotowoltaiczny jednofazowy on-grid o łącznej mocy 3,3 kWp. Składający się z dziesięciu paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych, połówkowych Jinko 330W, z powłoką samoczyszczącą, sieciowego inwertera fotowoltaicznego GOODWE GW3000-XS/1 wraz z...

czytaj dalej
Zestaw Huawei 5,18 kWp z montażem

Zestaw Huawei 5,18 kWp z montażem

Wysokiej klasy zestaw fotowoltaiczny on-grid o łącznej mocy 5,18 kWp. Składający się z czternastu paneli fotowoltaicznych połówkowych JaSolar 370 Wp, z powłoką samoczyszczącą, sieciowego inwertera fotowoltaicznego Huawei SUN2000-5KTL wraz z dopasowaną konstrukcją,...

czytaj dalej
Zestaw SolarEdge 9,94 kWp z montażem

Zestaw SolarEdge 9,94 kWp z montażem

Wysokiej klasy zestaw fotowoltaiczny on-grid o łącznej mocy 9,94 kWp. Składający się z dwudziestu ośmiu paneli fotowoltaicznych 355 Wp firmy Q.CELLS, sieciowego inwertera fotowoltaicznego SolarEdge SE8k, dwudziestu ośmiu optymalizatorów mocy, wraz z dopasowaną...

czytaj dalej
Zestaw SolarEdge 5,36 kWp z montażem

Zestaw SolarEdge 5,36 kWp z montażem

Wysokiej klasy zestaw fotowoltaiczny on-grid o łącznej mocy 5,36 kWp. Składający się z szesnastu paneli fotowoltaicznych 335 Wp firmy Q.CELLS, sieciowego inwertera fotowoltaicznego SolarEdge SE5k wraz z dopasowaną konstrukcją, wszystkimi niezbędnymi elementami i...

czytaj dalej

Gotowe zestawy fotowoltaiczne z montażem – Kraków

Jest wiele takich nieruchomości, które mają standardowe potrzeby względem instalacji solarnej. Do takich domów polecamy gotowe zestawy fotowoltaiczne, które cieszą się dużym uznaniem. Wynika to przede wszystkim z faktu, że oferujemy wyłącznie oryginalne komponenty, jak również zapewniamy ich sprawny montaż. Takie rozwiązanie jest zoptymalizowane pod względem cenowym, więc nie musi zbyt mocno obciążać domowego budżetu. Zwłaszcza, gdy skorzystasz z rządowych dotacji i dofinansowań dostępnych w ramach różnych programów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Bisolar Energy to doświadczone przedsiębiorstwo, które dostarcza m.in. zestawy fotowoltaiczne w Krakowie i okolicach. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi pozycjami z oferty – możemy w kompleksowy sposób wyposażyć Twój dom także w pompy ciepła, magazyny energii czy ładowarki do aut elektrycznych.

Jakie zestawy fotowoltaiczne znajdziesz w ofercie?

Osoby, które są zainteresowanie ekologicznymi i ekonomicznymi rozwiązaniami z zakresu odnawialnych źródeł energii, zachęcamy  do obejrzenia dostępnych w naszej ofercie zestawów fotowoltaicznych. Są to konstrukcje pochodzące od różnych producentów:

  • GoodWe,
  • Huawei,
  • SolarEdge.

Główne różnice między nimi polegają jednak na liczbie oraz mocy paneli fotowoltaicznych. Dostępne są różne warianty od 3,3 kW do 9,94 kW, przy czym moc instalacji zawsze dobieramy indywidualnie. Uwzględniamy przy tym wielkość budynku, jego zapotrzebowanie energetyczne, liczbę mieszkańców i styl ich życia czy wreszcie obecność urządzeń pobierających prąd. Zapraszamy do współpracy z naszymi doradcami, którzy zawsze są gotowi do tego, aby wykonać dla Ciebie pomiary i zaproponować optymalne rozwiązanie.

Gotowe zestawy fotowoltaiczne z montażem pozwolą Ci już niebawem cieszyć się życiem w domu zasilanym zieloną energią. To nie tylko opłacalne dla Ciebie, ale też korzystne dla środowiska naturalnego. Rozważ tę inwestycję, bez względu na to, jaki argument najbardziej do Ciebie przemawia.  

Zamów gotowe zestawy fotowoltaiczne w Krakowie

Dostarczamy gotowe zestawy fotowoltaiczne w Krakowie i okolicach. To wygodna opcja, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu i zoptymalizować koszty inwestycji. Na cały komplet składają się panele fotowoltaiczne, sieciowy inwerter fotowoltaiczny, elementy montażowe, ale też cała dokumentacja potrzebna do zgłoszenia w zakładzie energetycznym. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji na temat wykonywanych przez nas instalacji, wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i odpowie na wszystkie pytania dotyczące: szczegółów technicznych, sposobów finansowania, serwisu, gwarancji, itp.

Udostępnione dane zostaną użyte wyłącznie do kontaktu w tej konkretnej sprawie i nie będą wykorzystywane do żadnych innych celów marketingowych oraz informacyjnych.

panele fotowoltaiczne na dachu domu