Bisolar_GoodWe_Jinko

Wysokiej klasy zestaw fotowoltaiczny jednofazowy on-grid o łącznej mocy 3,3 kWp. Składający się z dziesięciu paneli fotowoltaicznych monokrystalicznych, połówkowych Jinko 330W, z powłoką samoczyszczącą, sieciowego inwertera fotowoltaicznego GOODWE GW3000-XS/1 wraz z dopasowaną konstrukcją i wszystkimi niezbędnymi elementami i zabezpieczeniami. W cenie zestawu zgłoszenie do zakładu energetycznego oraz dokumenty wymagane przy występowaniu o dofinansowanie. W montażu wliczone dopasowanie wszystkich dachówek ceramicznych do konstrukcji wsporczej instalacji, w razie montażu na innym poszyciu dachowym możliwe zmniejszenie ceny.

 • falownik: GOODWE GW3000-XS/1
 • panele: Jinko JKM330M-60H-V BF Monokrystaliczne 330W
 • zabezpieczenia: Ogranicznik przepięć typu – T2 Phoenix Contact
 • przewody DC: 4 mm² marki Helukabel, do 10 m w cenie zestawu
 • przewód AC: 5×4 mm², do 5 m w cenie zestawu
 • ochrona tras kablowych, przepusty kablowe – stal, tworzywo UV odporne
 • konstrukcja wsporcza do dachu skośnego z dachówką ceramiczną: K2 SolidRail System
  • haki mocujące do krokwi: SolidHook Pan Tile Vario 1/2
  • Heco Topix śruby do krokwi 8×100 mm – stal nierdzewna
  • T-Bolt M10x30 mm, śruby teowe z nakrętkami – stal nierdzewna
  • klemy mocujące K2 OneMid 32-42mm BLACK – aluminium i stal nierdzewna – ilość zależna od układu paneli
  • klemy mocujące K2 OneEnd 32-42mm BLACK – aluminium i stal nierdzewna – ilość zależna od układu paneli
  • szyny montażowe K2 SolidRail Ultra Light 32; 3,25 m – aluminium – ilość zależna od układu paneli
  • Łączniki Rail connector K2 SolidRail UltraLight 32 /SolidRail Light 37 Set – stal nierdzewna
  • uziemienia modułów – blaszki Terragrif

Minimalne okresy gwarancyjne:

 • falownik: 10 lat gwarancji produktowej
 • panele fotowoltaiczne:
  • 12 lat gwarancji produktowej
  • 25 lat gwarancji na uzysk/sprawność
 • konstrukcja wsporcza: 12 lat gwarancji produktowej
 • montaż: 5 lat gwarancji

Cena z montażem

Opis zestawu:

Zestaw o łącznej mocy 3,3 kWp, zdolny wygenerować rocznie moc około 3,4 MWh. Prognozowane uzyski przy teoretycznym układzie: południowym, kącie nachylenia 35°, lokalizacji Kraków i okolice, oraz braku wyraźnych zacienień paneli. Instalacja powinna zaspokoić zapotrzebowanie w energię mniejsze kilkuosobowe gospodarstwo domowe. System jest przewymiarowany w stopniu 110%, co pozwala na optymalną pracę instalacji.

Falownik GOODWE GW3000-XS/1 – kompaktowy, o niewielkich rozmiarów (kartka A4, waga 5,8 kg) idealny dla małych i średnich gospodarstw, cechujący się cichą, ale bardzo wydajną pracą. Dzięki wysokim parametrom przewymiarowania prądu stałego jest w stanie osiągnąć wysoką sprawność na poziomie 97%.

Moduły słoneczne monokrystaliczne JKM330M-60H-V 330W Half Cut firmy Jinko, to wydajny (15 letnia gwarancja produktowa) i wyjątkowo solidny (25 letnia gwarancja wydajności) panel wykonany w technologii PERC. Dzięki specjalnej konstrukcji ramy wyjątkowo odporny na trudne warunki pogodowe, takie jak, mocny wiatr, duże obciążenie śniegiem oraz zmiany wilgotności, co pozwala na bardzo długą i wydajną pracę oraz na pewny zwrot inwestycji.

Dzięki autorskiemu programowi projektowania i obliczania obciążeń konstrukcji nośnej dachu K2 Base oraz systemowi wsporczemu SolidRail niemieckiego producenta K2 lidera na światowym rynku zapewniamy najwyższą klasę materiałów, jakość, wytrzymałość oraz montaż jego elementów.

Montowane przez nas ograniczniki przepięć T2 firmy Phoenix Contact zapewniają doskonałe zabezpieczenie przed wszelkimi niepożądanymi skokami napięć. Okablowanie instalacji realizujemy wysokiej klasy przewodami marki Helukabel, które cechują się dużą odpornością na skrajnie wysokie i niskie temperatury oraz zmienne warunki atmosferyczne, jak deszcz czy śnieg.

Montaż instalacji przeprowadzany przez naszą firmę poprzedzony jest wykonaniem niezbędnych pomiarów oraz obliczeń. Obliczamy obciążenia konstrukcji dachowej, przekroje przewodów oraz przygotowujemy prognozy uzysków.

O montażu:

Dzięki połączeniu wysokiej jakości podzespołów, system fotowoltaiczny zaproponowany i realizowany przez firmę Bisolar Energy jest bezpieczną inwestycją, na której zwrot nie trzeba długo czekać. Wszystkie wykorzystane elementy instalacji posiadają długie terminy gwarancyjne. Ważnym aspektem jest własny, doświadczony zespół instalatorów, zapewniający doskonałej jakości usługi montażu i długie terminy gwarancji. W trosce o najwyższą jakość usług, Bisolar nie korzysta z usług zewnętrznych podwykonawców, agresywnych telemarketerów i tzw. domokrążców.

Zapewniamy szybkie terminy realizacji, wszelką pomoc począwszy od przygotowania projektu instalacji, jej kalkulację, czyli dopasowanie mocy do zapotrzebowania rodzin i mieszkańców danej lokalizacji, po wykonanie montażu. Pomagamy w złożeniu niezbędnych wniosków o dofinansowanie instalacji fotowoltaicznej, z takich programów, jak: Mój Prąd, Ulga Termomodernizacyjna, Czyste Powietrze. Pomagamy w złożeniu wniosku o wymianę licznika na dwukierunkowy i formalnościami wymaganymi dla dostawcy prądu elektrycznego. Wszystkie powyższe czynniki pozwalają firmie Bisolar Energy zagwarantować najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz czystość wykonanych prac.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Opinie naszych klientów to dla nas powód do dumy oraz najlepsza rekomendacja:

Polecam współpracę z Bisolar wymagającemu klientowi, szukającemu wysokiej jakości usługi. Dobra komunikacja, terminowo oddany projekt, indywidualne podejście do klienta, wszystko w założonym budżecie.
Duży plus ode mnie również za precyzję i wysoką jakość używanych materiałów co, mam nadzieję, przełoży się na długą i bezobsługową pracę instalacji.

Marcin K

jedna z opinii o naszej firmie

” Pełny profesjonalizm. Doradzą fachowo, ale i umieją słuchać co klient mówi i czego oczekuje. W przyszłości planuje rozbudować swoją instalację fotowoltaiczną i też na pewno skorzystam z ich usług. „

Kazimierz K

jedna z opinii o naszej firmie

Nasze wybrane przykładowe realizacje:

Dostępność zestawów w oferowanych cenach uzależniona jest od stanu magazynowego autoryzowanego dystrybutora. Wszystkie elementy zestawów pochodzą z dystrybucji polskiej kwalifikującej do wystąpienia o dotacje. Wszystkie przedstawione produkty są elementami kompletnych zestawów fotowoltaicznych, jeśli mają Państwo pytania to prosimy o kontakt.

Przed przystąpieniem do montażu wykonujemy niezbędne pomiary oraz oględziny miejsc przeznaczonych pod wszystkie elementy instalacji fotowoltaicznej. Na podstawie dokonanych pomiarów przeprowadzamy obliczenia wytrzymałościowe oraz prognozujemy uzyski, przygotowując spersonalizowaną ofertę. Oferta obejmuje standardowy montaż na terenie województwa małopolskiego, przy założeniach:

 • odległość paneli fotowoltaicznych od inwertera nie większa niż 10 m
 • wszystkie panele fotowoltaiczne znajdują się na jednej połaci dachowej
 • odległości inwertera od rozdzielnicy nie większej niż 5 m

Koszta montażu instalacji mogą ulec zmianie jeśli stan instalacji elektrycznej, poszycia dachowego będą wymagały ingerencji. Oferta ma na celu zachętę do współpracy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego